s5 logox
SYMTECH - PTFE polotovary, výstelky a plastové okná
 • okná plastové
  Najkvalitnejšie okná
  Energeticky úsporné plastové okná za nízke ceny. Moderné a elegantné plastové okná s trojsklom. Dajte si vypracovať cenovú ponuku - online.
 • plastové okná
  OKNÁ SALAMANDER
  Najpredávanejším profilom je systém SALAMANDER Streamline 76. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí oceňujú eleganciu a pohodlie za prijateľnú cenu. Okná sú vyrobené na báze profilov uznávaného nemeckého výrobcu, vytvárajú nové štandardy v oblasti dlhodobej životnosti, kvality a povrchovej úpravy.
.

 

Internova

Výrobcom tohto profilového systému sú Novácke chemické závody, a.s. V roku 1992 bola spustená výroba prvých 9 typov profilov pod obchodným názvom Intertec S. Know-how konštrukcie systému a technológie, ako i dodávku strojnotechnologického zariadenia zabezpečila firma GREINER GmbH z Rakúska.

V nadväznosti na uskutočnený vývoj tohoto systému, realizované i pripravované inovácie , ako aj v súvislosti so zmenou vlastníckych vzťahov v rakúskej firme Intertec (predtým Greiner), bola pôvodná obchodná značka Intertec S od roku 2000 zmenená na INTERNOVA ®.

Hlavné profily sú konštruované ako šesťkomorový systém s garanciou optimálnej k-hodnoty. Masívnosť hlavných profilov v smere exteriér – interiér umožňuje nielen zvyšovať izolačné schopnosti, ale v konštrukčnej tvorbe zachovať aj dostatočne veľké vystužovacie komory, čo má význam z hľadiska stability okenných konštrukcií.


Tri štádia tesnenia dorazu rámu a krídla zabezpečujú zníženú škárovú prievzdušnosť, pričom sa zvyšuje odoľnosť voči zatekavosti pri extrémnych podmienkach. Význam troch tesnení je aj v zlepšení tepelnoizolačných a zvukovoizolačných charakteristík rámovej konštrukcie otvorových výplní. Detail zasklenia s optimálnou veľkosťou zasklievacej drážky i zasklievacej lišty a zasklievacími tesneniami spolu so správnym odvetraním zabezpečuje výborné tesniace vlastnosti. Zvýšená maximálna hrúbka zasklenia až na 47 mm všetkých typov krídiel i rámu pri pevnom zasklení, umožňuje pri zvýšených tepelnoizolačných resp. zvukovoizolačných požiadavkách variabilný výber zasklievacieho systému, vrátane trojskiel s optimálnymi vzdialenosťami medzi tabuľami, respektíve i Heat Mirror ako najnovšej generácie zasklievacích systémov.

 

Výhody 6-komorových profilov internova 6000 oproti 3-komorovým profilom:

 

 • zlepšené tepelno-izolačné vlastnosti
 • moderný soft line dizajn v súlade s európskymi trendmi

KONTAKTY

TECHPETROL kontakty

https       cloudflare
created by: Marek Sarvas