s5 logox
SYMTECH - PTFE polotovary, výstelky a plastové okná
  • okná plastové
    Najkvalitnejšie okná
    Energeticky úsporné plastové okná za nízke ceny. Moderné a elegantné plastové okná s trojsklom. Dajte si vypracovať cenovú ponuku - online.
  • plastové okná
    OKNÁ SALAMANDER
    Najpredávanejším profilom je systém SALAMANDER Streamline 76. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí oceňujú eleganciu a pohodlie za prijateľnú cenu. Okná sú vyrobené na báze profilov uznávaného nemeckého výrobcu, vytvárajú nové štandardy v oblasti dlhodobej životnosti, kvality a povrchovej úpravy.
.

 

Salamander Industrie ProdukteFirma Salamander Industrie Produkte GmbH. Nemecko už viac ako 25 rokov pôsobí na svetovom trhu s PVC profilmi na výrobu plastových okien.

Vo všetkých našich aktivitách sa zameriavame na kvalitu a tvorbu hodnôt - v spoločnosti Salamander tak podporujeme inovácie a opatrenia kde vidíme pre našich partnerov konkurenčnú výhodu.

salamander okná

 

Pri profiloch Design 3D - LUXUS dobrú tep. izoláciu zabezpečuje dvojité dorazové tesnenie, a spolu so stredovým tesnením aj vynikajúcu odolnosť voči prestupu hluku. 5-kom. prevedenie a stavebná šírka 76 mm sú zvlášť dôležitými detailami, vďaka ktorým získava tepelná izolácia nielen značný predstih oproti 3-kom. systémom, ale aj rozhodujúco zlepší stabilitu okna. Okná v Design 3D je možné vyrobiť vo všetkých farebných odtieňoch RAL ako aj v rôznych dekoroch dreva.

 

Charakteristika systému:

Zaoblené dorazy rámu a krídla, zaoblenie zasklievacej lišty s tieňovou drážkou, dvojité dorazové tesnenie vo vonkajšej oblasti a dodatkové vnútorné tesnenie, vynikajúce zvukotesniace vlastnosti.
Varianty dekorov: brilantná biela farba s vysokým leskom, rôzne dekory dreva, všetky farby RAL

 

KONTAKTY

TECHPETROL kontakty

https       cloudflare
created by: Marek Sarvas