s5 logox
SYMTECH - PTFE polotovary, výstelky a plastové okná
 • okná plastové
  Najkvalitnejšie okná
  Energeticky úsporné plastové okná za nízke ceny. Moderné a elegantné plastové okná s trojsklom. Dajte si vypracovať cenovú ponuku - online.
 • plastové okná
  OKNÁ SALAMANDER
  Najpredávanejším profilom je systém SALAMANDER Streamline 76. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí oceňujú eleganciu a pohodlie za prijateľnú cenu. Okná sú vyrobené na báze profilov uznávaného nemeckého výrobcu, vytvárajú nové štandardy v oblasti dlhodobej životnosti, kvality a povrchovej úpravy.
.

 

Salamander Industrie ProdukteFirma Salamander Industrie Produkte GmbH. Nemecko už viac ako 25 rokov pôsobí na svetovom trhu s PVC profilmi na výrobu plastových okien.

Vo všetkých našich aktivitách sa zameriavame na kvalitu a tvorbu hodnôt - v spoločnosti Salamander tak podporujeme inovácie a opatrenia kde vidíme pre našich partnerov konkurenčnú výhodu.

salamander okná

 

Salamandrové systémy pre vchodové dvere Design ID sa rovnako ako aj okenné profily vyznačujú vysokým kvalitným štandardom a bohatou rôznorodosťou zvláštnych designov.

 

Zvláštna pozornosť je venovaná bezpečnostným opatreniam. Uzatvorená konštrukcia výstuh dodáva nielen vynikajúcu stabilitu a dlhú životnosť, ale aj ochranu pred násilným vniknutím. Tieto nároky sú podporené inštalovaním bezpečnostných zámkov s trojnásobným istením.

Charakteristika systému:

 • Vchodové dvere otváravé dnu i von s vysokým bezpečnostným štandardom.
 • Varianty designu: široká možnosť použitia rámov a krídiel, stav. šírka rámu 75 alebo 60 mm.
 • Varianty dekorov: brilantná biela farba s vysokým leskom, rôzne dekory dreva, všetky farby RAL.

KONTAKTY

TECHPETROL kontakty

https       cloudflare
created by: Marek Sarvas