s5 logox
SYMTECH - PTFE polotovary, výstelky a plastové okná
 • okná plastové
  Najkvalitnejšie okná
  Energeticky úsporné plastové okná za nízke ceny. Moderné a elegantné plastové okná s trojsklom. Dajte si vypracovať cenovú ponuku - online.
 • plastové okná
  OKNÁ SALAMANDER
  Najpredávanejším profilom je systém SALAMANDER Streamline 76. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí oceňujú eleganciu a pohodlie za prijateľnú cenu. Okná sú vyrobené na báze profilov uznávaného nemeckého výrobcu, vytvárajú nové štandardy v oblasti dlhodobej životnosti, kvality a povrchovej úpravy.
.

 

Salamander Industrie ProdukteFirma Salamander Industrie Produkte GmbH. Nemecko už viac ako 25 rokov pôsobí na svetovom trhu s PVC profilmi na výrobu plastových okien.

Vo všetkých našich aktivitách sa zameriavame na kvalitu a tvorbu hodnôt - v spoločnosti Salamander tak podporujeme inovácie a opatrenia kde vidíme pre našich partnerov konkurenčnú výhodu.

salamander okná

 

Design MD - vyznačuje sa tým, že má jedno stredové tesnenie a z vnútornej strany. Doraz krídla zabezpečuje dorazové tesnenie. Nová geometria falcov rámu ako aj novo - vytvorený krídlový falc garantujú pritom trvalé tesnenie okna. Štyri komory dodávajú profilu optimálnu tepelnú izoláciu. Po boku rafinovaného technického riešenia stojí nadčasový design, ktorý svojou formou a farbou dodá každej fasáde domu, úplne individuálne, jej nezameniteľný vzhľad. Okrem toho je možné rámy, priečniky a manžety použiť v rôznych šírkach a variantoch, čím sa dajú dosiahnuť rôzne tvary.

 

 • Charakteristika systému:
 • 4-kom. systém, nová geometria falcov v ráme a v krídle, šírka profilu 60 mm.
 • Optimálny spôsob uchytenia bezpečnostnej vačky
 • Varianty dekorov: brilantná biela farba s vysokým leskom, rôzne dekory dreva, všetky farby RAL.
 • Varianty designu: predsadený, polopredsadený, lícujúci

 

KONTAKTY

TECHPETROL kontakty

https       cloudflare
created by: Marek Sarvas