s5 logox
SYMTECH - PTFE polotovary, výstelky a plastové okná
 • okná plastové
  Najkvalitnejšie okná
  Energeticky úsporné plastové okná za nízke ceny. Moderné a elegantné plastové okná s trojsklom. Dajte si vypracovať cenovú ponuku - online.
 • plastové okná
  OKNÁ SALAMANDER
  Najpredávanejším profilom je systém SALAMANDER Streamline 76. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí oceňujú eleganciu a pohodlie za prijateľnú cenu. Okná sú vyrobené na báze profilov uznávaného nemeckého výrobcu, vytvárajú nové štandardy v oblasti dlhodobej životnosti, kvality a povrchovej úpravy.
.

 

Salamander Industrie ProdukteFirma Salamander Industrie Produkte GmbH. Nemecko už viac ako 25 rokov pôsobí na svetovom trhu s PVC profilmi na výrobu plastových okien.

Vo všetkých našich aktivitách sa zameriavame na kvalitu a tvorbu hodnôt - v spoločnosti Salamander tak podporujeme inovácie a opatrenia kde vidíme pre našich partnerov konkurenčnú výhodu.

salamander okná

 

Streamline 76 is our newly developed innovative window profile system marked by a perfected design. Through increased thermal insulation and optimum sound proofing, we have set a high standard which meets the increasing demands on window profiles. Apart from its elegant classic look, the Streamline 76 is also distinguished by maximum stability as well as flexible and safe functionality. Our new profile system is naturally also available in the usual variety of colours.

 

 • Elegant classic look with soft contours
 • 5-chamber system with a well-balanced ratio of statics to thermal protection
 • Safety cam for optimum mounting of fittings
 • Factory-mounted integrated seals - noise and cold air have no chance

KONTAKTY

TECHPETROL kontakty

https       cloudflare
created by: Marek Sarvas