s5 logox
SYMTECH - PTFE polotovary, výstelky a plastové okná
  • okná plastové
    Najkvalitnejšie okná
    Energeticky úsporné plastové okná za nízke ceny. Moderné a elegantné plastové okná s trojsklom. Dajte si vypracovať cenovú ponuku - online.
  • plastové okná
    OKNÁ SALAMANDER
    Najpredávanejším profilom je systém SALAMANDER Streamline 76. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí oceňujú eleganciu a pohodlie za prijateľnú cenu. Okná sú vyrobené na báze profilov uznávaného nemeckého výrobcu, vytvárajú nové štandardy v oblasti dlhodobej životnosti, kvality a povrchovej úpravy.
.

 

Spoločnosť symtech sa zaoberá výrobou a montážou plastových okien a dverí. V ponuke máme plastové okná z vysokokvalitných profilov Salamander ale aj profily Internova 6000


Plastové majú množstvo výhod v porovnaní s drevenými oknami. Aj po 50 rokoch vyzerajú naše okná dobre na rozdiel od dreva, ktoré je po tejto dobe zjavne opotrebované. Spracovávané PVC, je extrémne zaťažiteľné, 100% recyklovateľný materiál, ktorý aj po rokoch nestráca svoje vlastnosti: zdravotnú nezávadnosť, odolnosť voči svetelným a poveternostným vplyvom, tvarovú stabilitu a ľahkú údržbu.

Svojou obchodnou stratégiou sa snažíme osloviť hlavne investorov, ktorí ako koneční spotrebitelia najviac dokážu oceniť kvalitu našej práce.


Chcete zlepšiť kvalitu svojho bývania? Zaujíma Vás aké sú možnosti? Máte konkrétnu predstavu a chcete sa spýtať koľko to bude stáť?

Na všetky Vaše otázky Vám radi odpovieme a spoločne nájdeme riešenie s ktorým budete spokojný tak, ako mnohí naši doterajší zákazníci. Neváhajte a kontaktujte nás aj e-mailom.

Ak máte záujem o bližšie informácie o profiloch salamander. Môžete navštíviť stránku http://www.sip.de

 

KONTAKTY

TECHPETROL kontakty

https       cloudflare
created by: Marek Sarvas